Barbican Gösteri Merkezi Bahar İçin Yeniden Açılacağını ve Yeni Programını Duyurdu

Barbican Gösteri Merkezi Bahar İçin Yeniden Açılacağını ve Yeni Programını Duyurdu

Barbican Gösteri Merkezi hükümetin pandemi kurallarına uygun olarak 17 Mayıs 2021 haftasında Sanat Galerilerini, Sinemaları, Dükkanları ve Kafeleri'ni yeniden açmaya ve Mayıs ayı sonlarında salonda canlı izleyicileri tekrar karşılamaya hazırlanıyor.

Barbican Centre Nedir?

Barbican Centre, Londra'da bulunan bir gösteri sanatları merkezidir. Aynı zamanda Avrupa'nın en büyük gösteri sanatları merkezidir. Barbican Estate'in içinde bulunan merkez; klasik ve modern konserlere, tiyatro gösterilerine, film gösterimlerine ve sanat sergilerine ev sahipliği yapar.

Barbican konser serisinde sosyal mesafeye uygun olarak canlı seyircilerin yanı sıra dijital bir izleyici kitlesi ile de salonda 15 canlı konseri içerecek.

Program şöyle;

Benjamin Grosvenor, Chopin, Ravel, Liszt ve Ginastera'nın çalışmalarını içeren canlı bir konser (10 Nisan Cumartesi). Çevrimiçi konser olarak.

Barbican Associate Orkestrası , BBC Senfoni Orkestrası ve BBC Orkestra Derneği Yaratıcı Sanatçısı Jules Buckley. Konuk sanatçılara efsanevi şarkıcı-söz yazarı Paul Weller eşlik edecek ve Weller'in müthiş orkestral yorumları dahil olmak üzere Weller'in çalışmalarını yeniden canlandıran bir konser olacak. İki yıl sonra ilk canlı performans (15 Mayıs Cumartesi).

Sheku ve Isata Kanneh-Mason'dan
Bridge, Britten ve Rachmaninov'un eserlerini içeren ikili resital (4 Temmuz Pazar) Seyircili

Barbican Centre Genel Müdürü Sir Nicholas Kenyon şunları söyledi: 'Kültür ve yaratıcılığın neşesini yeniden yaşamak için nihayet herkesi Barbican'a geri davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Geçen yıl yeniden açtığımızda ziyaretçilerimizin % 96'sı merkezde kendilerini güvende hissetti ve izleyicilerimiz, sanatçılarımız ve personelimiz için yeniden güvenli geri dönüş sağlamak için aynı düzeyde bir karşılama oluşturmayı dört gözle bekliyoruz."

Barbican'dan canlı yayın kapsamında 2021 yazında tüm konserleri hükümetin rehberliğinde 17 Mayıs Pazartesi'den itibaren salonda canlı izleyicilerle buluşacak aynı zamanda konserler çevrimiçi olarak Barbican Hall'dan izleme başına ödeme esasına göre de canlı olarak yayınlanacak.

Piyano Kursu Kadıköy 


Yener Kuşculuoğlu Piyano Kursu Kadıköy

Yetişkinler için piyano kursu sayfamız için tıklayınız.
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

23 Nisan Kutlu Olsun Piyano Notaları

Piyanoda Neden 88 Tuş Var

Çocuklar Piyano Dersine Kaç Yaşında Başlamalı