Yetişkinler İçin Piyano Kursu

Yetişkinler İçin Piyano Kursu 

Kadıköy'de bulunan piyano kursumda gelen telefonların neredeyse yarısı çocuklar için piyano dersleriniz var mı yarısı da yetişkinler için piyano kursunuz var mı? şeklinde oldu.

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz 0532 335 69 24 


Tamamen kendi yazdığım Yener Kuşculuoğlu Sayısal Piyano Metodu sayesinde daha ilk dersten çift el çalmaya başlayabilirsiniz.

Özenle seçilmiş klasik eserleri işlerken kendi yazdığım yaylı ve üflemeli orkestrasyon alt yapı size eşlik ederek sanki büyük bir orkestrayla çalıyormuşçasına piyano çalımına eşsiz bir hava katar.
Aynı zamanda genelde akıllara şu soru geliyor bu yaştan sonra piyano çalabilir miyim ?

Bu sorunun cevabı şöyledir. Evet bu yaştan sonra yapabilirsiniz hatta bir çocuktan daha hızlı öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki linkten yetişkin öğrencime bakabilirsiniz.

Yetişkinler için Piyano Kursu 

Yetişkinler çocuklara göre çok daha bilinçli olduklarından çalışma sorumlulukları çok daha fazla gelişmiştir. Başka bir yetişkin öğrencimi izlemek için tıklayınız. İbrahim ile 4.dersimiz. Yetişkin Öğrencim Beethoven Çalarken

Yetişkinler İçin Piyano Kursu 

Yetişkinler piyano kursuna geldiklerinde dersleri daha verimli kullanıp, müzik genel kültürleri gelişmiş olduğundan genelde daha  detaycı sorular sorabilir. Bu da ilerlemeye büyük katkı sağlar.

14 senelik piyano kursu eğitmenliği hayatımda yetişkin öğrencilerim çocuklara göre daha hızlı ilerleyip daha iyi seviyelere gelmiştir.

Yetişkinler için en büyük sorun piyano kursunu aldıktan sonra evde ne kadar vakit ayırabileceğidir.

Piyano gelişimindeki en önemli faktör her gün egzersiz yapılması gerektiğidir. Her gün düzenli olarak 30 dakika çalışan birey ne kadar kısa sürede ilerlediğine inanamayacaktır.

Tamamen kendi geliştirdiğim Yener Kuşculuoğlu Sayısal Piyano Metodu sayesinde yetişkin öğrencilerim 18-70 yaş arası genelde 3. 4.derste Beethoven Moonlight Sonata'yı çalabiliyor.

Yetişkinler için piyano kursu iletişim için beni saat 20 ye kadar arayabilirsiniz. 
0532 335 69 24

Öğrencilerimin tamamını izlemek için tıklayınız. Kadıköy Piyano Kursu


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ellerim Piyano Çalmak İçin Küçük Mü?

Çocuklar İçin Piyano Kursu