Kadıköy Piyano Kursu

Kadıköy Piyano Kursu

Kadıköy Piyano Kursu

Çoğu piyano kursu size sıkıcı metotlarla bir şey öğretir ve sadece bir şey öğretir. Ve sonra o şeyi tekrar tekrar çalışmanı bekler.

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz 0532 335 69 24

Kadıköy Piyano Kursu'nda yalnızca hangi tuşlara basacağınızı öğrendiğiniz “piyano çalma öğreniminin aksine, deşifre, duyum, kulaktan çalma, doğaçlama becerileri ve daha pek çok konuda temelinizi oluşturacak adım adım derslerle müzik çalacaksınız!

Kadıköy Piyano Dersi

* Yepyeni Piyano Öğrenme Metodu
* Yeni başlayanlar ve orta seviyeler için ideal


Gerçek müzikle çalmaktan daha iyi bir şey yoktur! Böylece, belirli becerileri uygulamanıza yardımcı olacak özel alt yapılar ve en sevdiğiniz şarkılara eşlik edebilmeniz için popüler eserlerin tam dökümlerini ve çalışmak için farklı hızlarda mp3'lerini alacaksınız!

Kadıköy Piyano Kursu

Rehberlik ve destek

Her adımda sizin için telefonun ucundayım. Herhangi bir sorunuz olduğunda doğrudan erişebilirsiniz.

Zamanınız önemli.

Daha önce piyano öğrenmeyi denediyseniz, hayal kırıklıklarını bilirsiniz. Derslere nasıl başladın ve her şeyi doğru yaptın ama beklediğin sonuçları alamadın. Öyleyse...

Ters Giden Neydi

Çoğu piyano kursu size sıkıcı metotlarla bir şey öğretir ve sadece bir şey öğretir. Ve sonra o şeyi tekrar tekrar bunu çalışmanı bekler.
Ama öğrenmenin en iyi yolu bu değil. Bu, spor salonuna gidip bir ay boyunca sadece bacaklarınızı çalıştırmak, sonra sırtınıza, sonra kollarınıza geçmek gibi…

İstediğiniz sonuçları size vermeyecektir.

Yener Kuşculuoğlu Sayısal Piyano Metodu farklıdır. Kadıköy Piyano Dersinde eğitim sistemi tamamen öğrenci düşünülerek tasarlanmıştır. Bu, her piyanistin ihtiyaç duyduğu temel becerileri öğrenip geliştireceğiniz anlamına gelir ve ilk günden çalmaya başlayacaksınız.


Kadıköy Piyano Kursu'nda çalmak istediğiniz şarkıları çalabilirsiniz, yapacaksınız çünkü Yöntemin HER seviyesi GERÇEK şarkı eğitimlerini içerir.

Kadıköy Piyano Dersinde istediğiniz şarkıları (ve insanların duymak istediği şarkıları) çalmadan önce aylarca sıkıcı teknik alıştırmalar yapmayacaksınız. Dersin en başından çalacaksınız.

Yetişkinler İçin Piyano Kursu
Çocuklar İçin Piyano Kursu

Kadıköy Piyano Kursu

Kadıköy Gitar Piyano Kursu

Yener Kuşculuoğlu Kadıköy Piyano Dersleri

Kadıköy Piyano Kursu Kadıköy İstanbul Anadolu Yakasında piyano kursu hizmetini en yoğun olarak verdiğimiz ilçedir. Kadıköy Belediyesine, Anadolu Yakası Yener Kuşculuoğlu tarafından hizmet verilmektedir. Kadıköy İlçesinde en yoğun piyano kursu verdiğimiz mahalleler yoğunluk sırasına göre aşağıdaki gibidir.

Göztepe Mahallesi: Piyano Kursu Kadıköy Anadolu Yakası sınırları içerisinde en çok piyano hizmeti verdiğimiz Kadıköy Mahallesidir. Göztepe Mahallesine yoğun olarak piyano dersi, gitar dersi, piyano öğretmeni, piyano hocası hizmetleri vermekteyim.

Bostancı Mahallesi: Kadıköy’ün En doğusunda bulunan Mahalle yoğun olarak tarihi yapıya sahiptir. Bostancı Mahallesinde sıklıkla; piyano dersi, piyano kursu, gitar dersi, gitar kursu hizmeti vermekteyim.

Erenköy Mahallesi: 1973 te Boğaz Köprüsünün açılmasıyla birlikte yapılaşmasını olağanüstü hızlanan Erenköy Mahallesinde piyano kursu, piyano dersi, gitar dersi, gitar kursu hizmeti vermekteyim.

Kozyatağı Mahallesi: İlçenin gözde mahallelerinden olan Kozyatağı yoğun bir şekilde yaşayan nüfus nedeniyle piyano kursu konusunda talebi yüksek bir mahalledir. Kozyatağı Mahallesinde, kozyatağı piyano kursu kozyatağı piyano dersi, kozyatağı gitar kursu, kozyatağı gitar dersi hizmetleri yoğunluktadır.

Acıbadem Mahallesi: Üsküdar ve Kadıköy arasında 2 parçaya bölünmüş bir mahalledir. Yukarı Acıbadem olan kısım Üsküdar Belediyesi sınırları içerisindedir. Kadıköy piyano kursu olarak Acıbadem Mahallesinde; gitar dersi, gitar kursu, piyano hocası, piyano öğretmeni, Kadıköy Piyano Kursu hizmetlerini yoğun olarak vermekteyim.

Merdivenköy Mahallesi: İstanbul’un fethi zamanında büyük muharebelere sahne olmuş, İstanbul’un en kalabalık mahallelerinden birisidir. Kadıköy Piyano Kursu Merdivenköy Mahallesinde genellikle gitar öğretmeni, gitar hocası, gitar dersi, gitar kursu, piyano dersi, piyano kursu hizmeti verilmiştir.

Suadiye Mahallesi: İlçenin ve İstanbul’un en önemli caddelerinden olan Bağdat Caddesi Üzerinde yer alan bir Mahalledir. Suadiye Mahallesinde sıklıkla; Kadıköy Piyano Kursu, piyano hocası, piyano öğretmeni, gitar öğretmeni, gitar dersi, gitar kursu hizmetleri verilmiştir.

Kadıköy Belediyesinde Hizmet Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Kadıköy Piyano Kursu Servisimizin hizmet verdiği diğer Mahalleler; Koşuyolu Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Sahrayıcedid Mahallesi, Caferağa Mahallesi ve Feneryolu Mahallesidir.

Ataşehir’de Piyano Kursu Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Kadıköy Piyano Kursu, Ümraniye ve Üsküdar gibi ilçelerden alınan mahallelerin bağlanmasıyla 2008 yılında şu anki yapısına kavuşan bir ilçe olmasına rağmen oldukça gelişmiş ve yeni nesil yapılaşmanın örnek ilçesi olmuştur.

Anadolu Yakasında Kadıköy Piyano Kursu hizmeti verdiğimiz Ataşehir, en çok hizmet verdiğimiz bölgeleri “sırasıyla” aşağıdaki gibidir:

İçerenköy Mahallesi: 2008 yılında Kadıköy’den Ataşehir’e bağlanmış bir mahalledir. Çoğunlukla piyano dersi, gitar dersi ve gitar kursu yapılmıştır.

Kayışdağı Mahallesi: Yaklaşık 40 bin kişinin yaşadığı bu mahalle İstanbul’un en yüksek 3. noktasıdır. Bu mahallede genellikle gitar dersleri, gitar kursları, piyano kursları ve piyano dersleri verilmiştir.

Esatpaşa Mahallesi: 6 Mart 2008 tarihinden önce Üsküdar Belediyesine bağlı iken bu tarihten sonra Ataşehir Belediyesine bağlanmıştır. Kadıköy Piyano Kursu mahalle genelinde; gitar dersi, gitar kursu, piyano dersileri ve piyano kursları hizmetleri vermiştir.

Yeni Sahra Mahallesi: İçerenköy gibi Yenisahra mahallesi de 2008 yılında Kadıköy’den Ataşehir‘e bağlanmıştır. Yeni Sahra Mahallesinde yoğun olarak; gitar dersleri , bateri dersleri, bateri kursları, piyano dersi ve piyano kursları yapılmıştır.

Piyano Kursu Kadıköy

Ataşehir’de diğer hizmet verdiğimiz Mahalleler: Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, İnönü Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Mevlana Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Ferhatpaşa Mahallesinde Ataşehir piyano kursu Hizmeti verilmiştir.

Kadıköy'deki piyano kursu birçok farklı müzik tarzından ilham almak isteyenler için kısa veya uzun süreli geniş ve sınır ötesi bir kurstur. Birlikte arzunun, deneyimin ve beklenmedik buluşmaların merkezde olduğu müzikal bir ortam yaratıyoruz.


Kadıköy Piyano Kursları sayfasını okudunuz.

Kadıköy ilçesindeki piyano dersleri 

Çocuklar Piyano Dersine Kaç Yaşında Başlamalı

Çocuğunuz Piyano Dersine Başlamadan Önce Yapmanız Gerekenler

Yetişkinler Piyano Çalmayı Öğrenebilir Mi

2022-2023 Bilsem Sonuçları

Yetişkinler Piyano Çalabilir Mi

Piyano Çalarak Hayatta Daha Fazla Nasıl Başarılı Olunur ?

12 yaşındaki piyano dahisi rastgele seçilmiş dört notadan eser yaratıyor

'Kör Tom' Wiggins Köle Olarak Doğan Ve Yıldız Olan Piyanist

Tarihteki Kadın Bestecilere Bir Göz Atalım

Piyanodaki pedallar ne işe yarar ve bunları nasıl kullanıyorsunuz?

Piyano Tuşlarının Farkları Nedir

Kadıköy Piyano Kursu

Ellerim Piyano Çalmak İçin Küçük Mü?

Yetişkinler İçin Caz (Jazz) Piyano Kursu

2020'nin En Sıcak/Kalpten Piyano Hikayeleri

Piyano öğretmenleri: Covid-19 sırasında online derslerden ne öğrendik?

Mozart Eserlerinin 5 Muhteşem Piyano Performansı

Piyano'da Deşifre (Nota Okuma)

Piyano Öğrencilerini Evde Daha Fazla Pratik Yapmaya Nasıl Teşvik Edebiliriz?

Demansı olan 92 yaşındaki kadın Beethoven'ı piyanoda nasıl çalacağını hatırlıyor.

Göztepe Piyano Kursu

Erenköy Piyano Kursu

Suadiye Piyano Kursu

ABRSM Royal Academy Piyano Sınavlarına Hazırlık

Bir tatille birleştirilmiş piyano dersleri - kadıköy piyano kurslarının sunduğu şey budur. Programımızda hem piyanoya yeni başlayanlar için kurslar hem de ileri düzey piyanist adayları için atölyeler bulacaksınız. Kursların üslup yelpazesi geniştir: klasik odaklı kurslardan caz piyanosuna veya piyanoda şarkı eşliğine odaklanan atölyelere kadar uzanır. "Tastim kurslarımız" en başından piyano çalmayı öğrenmek isteyen herkes için idealdir.

Gençliğinden piyano çalmayı bilen, ancak daha sonra yaratıcı bir mola vermek zorunda kalanlar için “dönenler için piyano” kadıköy piyano kursu önerilir. Halihazırda önceden bilginiz varsa klasik piyano müziği kurslarına, dört elle çalma kurslarına, pop ve caz piyano kurslarına, doğaçlama ve şarkı eşliğinde kurslara bir göz atın.

Royal Academy of Music, University of London Community ile birlikte öğrenin ve ekip çalışmasının avantajlarından yararlanın.

İster düzenli haftalık dersler ister  esnek bireysel dersler veya hızlandırılmış kurslar - Size uygun öğretmeni bulmanız için kişisel ve bireysel olarak sorular sorun.
Sizin veya çocuğunuz için bir ders türü bulmak için. Özel bir davetiye gidiyor yetişkin yeni başlayanlar!

Çocuklarımızın derslerinde size eğlenirken müzik okumayı öğretecek ve her çocuğun bireyselliğine ve gelişimine göre iki elle oynamanız için rehberlik edeceğizm.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

23 Nisan Kutlu Olsun Piyano Notaları

Piyanoda Neden 88 Tuş Var

Çocuklar Piyano Dersine Kaç Yaşında Başlamalı