Erenköy Piyano Kursu

Erenköy Piyano Kursu

Erenköy Piyano Kursu

Çoğu piyano kursu size sıkıcı metotlarla bir şey öğretir ve sadece bir şey öğretir. Ve sonra o şeyi tekrar tekrar çalışmanı bekler.

Piyanoda Müzikal Özgürlük
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz 0532 335 69 24

Erenköy Piyano Kursu'nda yalnızca hangi tuşlara basacağınızı öğrendiğiniz “piyano çalma öğreniminin aksine, deşifre, duyum, kulaktan çalma, doğaçlama becerileri ve daha pek çok konuda temelinizi oluşturacak adım adım derslerle müzik çalacaksınız!

Erenköy Piyano Dersi

* Yepyeni Piyano Öğrenme Metodu
* Yeni başlayanlar ve orta seviyeler için ideal

Gerçek müzikle çalmaktan daha iyi bir şey yoktur! Böylece, belirli becerileri uygulamanıza yardımcı olacak özel alt yapılar ve en sevdiğiniz şarkılara eşlik edebilmeniz için popüler eserlerin tam dökümlerini ve çalışmak için farklı hızlarda mp3'lerini alacaksınız!

Erenköy Piyano Kursu

Rehberlik ve destek

Her adımda sizin için telefonun ucundayım. Herhangi bir sorunuz olduğunda doğrudan erişebilirsiniz.

Zamanınız önemli.

Daha önce piyano öğrenmeyi denediyseniz, hayal kırıklıklarını bilirsiniz. Derslere nasıl başladın ve her şeyi doğru yaptın ama beklediğin sonuçları alamadın. Öyleyse...

Ters Giden Neydi

Çoğu piyano kursu size sıkıcı metotlarla bir şey öğretir ve sadece bir şey öğretir. Ve sonra o şeyi tekrar tekrar bunu çalışmanı bekler.

Ama öğrenmenin en iyi yolu bu değil. Bu, spor salonuna gidip bir ay boyunca sadece bacaklarınızı çalıştırmak, sonra sırtınıza, sonra kollarınıza geçmek gibi…

İstediğiniz sonuçları size vermeyecektir.

Yener Kuşculuoğlu Sayısal Piyano Metodu farklıdır.  Erenköy Piyano Dersinde eğitim sistemi tamamen öğrenci düşünülerek tasarlanmıştır. Bu, her piyanistin ihtiyaç duyduğu temel becerileri öğrenip geliştireceğiniz anlamına gelir ve ilk günden çalmaya başlayacaksınız. 

Erenköy Piyano Kursu'nda çalmak istediğiniz şarkıları çalabilirsiniz, yapacaksınız çünkü Yöntemin HER seviyesi GERÇEK şarkı eğitimlerini içerir.

Erenköy Piyano Dersinde istediğiniz şarkıları (ve insanların duymak istediği şarkıları) çalmadan önce aylarca sıkıcı teknik alıştırmalar yapmayacaksınız. Dersin en başından çalacaksınız.Yener Kuşculuoğlu Erenköy Piyano DersleriKadıköy Piyano Kursu Kadıköy İstanbul Anadolu Yakasında piyano kursu hizmetini en yoğun olarak verdiğimiz ilçedir. Kadıköy Belediyesine, Anadolu Yakası Yener Kuşculuoğlu tarafından hizmet verilmektedir. Kadıköy İlçesinde en yoğun piyano kursu verdiğimiz mahalleler yoğunluk sırasına göre aşağıdaki gibidir.

Göztepe Mahallesi: Piyano Kursu Kadıköy Anadolu Yakası sınırları içerisinde en çok piyano hizmeti verdiğimiz Kadıköy  Mahallesidir. Göztepe Mahallesine yoğun olarak piyano dersi, gitar dersi, piyano öğretmeni, piyano hocası hizmetleri vermekteyim.

Bostancı Mahallesi: Kadıköy’ün En doğusunda bulunan Mahalle yoğun olarak tarihi yapıya sahiptir. Bostancı Mahallesinde sıklıkla; piyano dersi, piyano kursu, gitar dersi, gitar kursu hizmeti vermekteyim.

Erenköy Mahallesi: 1973 te Boğaz Köprüsünün açılmasıyla birlikte yapılaşmasını olağanüstü hızlanan Erenköy Mahallesinde piyano kursu, piyano dersi, gitar dersi, gitar kursu hizmeti vermekteyim.

Kozyatağı Mahallesi: İlçenin gözde mahallelerinden olan Kozyatağı yoğun bir şekilde yaşayan nüfus nedeniyle piyano kursu konusunda talebi yüksek bir mahalledir. Kozyatağı Mahallesinde, kozyatağı piyano kursu kozyatağı piyano dersi, kozyatağı gitar kursu, kozyatağı gitar dersi hizmetleri yoğunluktadır.

Acıbadem Mahallesi: Üsküdar ve Kadıköy arasında 2 parçaya bölünmüş bir mahalledir. Yukarı Acıbadem olan kısım Üsküdar Belediyesi sınırları içerisindedir. Kadıköy piyano kursu olarak Acıbadem Mahallesinde; gitar dersi, gitar kursu, piyano hocası, piyano öğretmeni, Kadıköy Piyano Kursu hizmetlerini yoğun olarak vermekteyim.

Merdivenköy Mahallesi: İstanbul’un fethi zamanında büyük muharebelere sahne olmuş, İstanbul’un en kalabalık mahallelerinden birisidir. Kadıköy Piyano Kursu Merdivenköy Mahallesinde genellikle gitar öğretmeni, gitar hocası, gitar dersi, gitar kursu, piyano dersi, piyano kursu hizmeti verilmiştir.

Suadiye Mahallesi: İlçenin ve İstanbul’un en önemli caddelerinden olan Bağdat Caddesi Üzerinde yer alan bir Mahalledir. Suadiye Mahallesinde sıklıkla; Kadıköy Piyano Kursu, piyano hocası, piyano öğretmeni, gitar öğretmeni, gitar dersi, gitar kursu hizmetleri verilmiştir.

Kadıköy Belediyesinde Hizmet Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Kadıköy Piyano Kursu Servisimizin hizmet verdiği diğer Mahalleler; Koşuyolu Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Sahrayıcedid Mahallesi, Caferağa Mahallesi ve Feneryolu Mahallesidir.

Ataşehir’de Piyano Kursu Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Kadıköy Piyano Kursu, Ümraniye ve Üsküdar gibi ilçelerden alınan mahallelerin bağlanmasıyla 2008 yılında şu anki yapısına kavuşan bir ilçe olmasına rağmen oldukça gelişmiş ve yeni nesil yapılaşmanın örnek ilçesi olmuştur.

Anadolu Yakasında Kadıköy Piyano Kursu hizmeti verdiğimiz Ataşehir, en çok hizmet verdiğimiz bölgeleri “sırasıyla” aşağıdaki gibidir:

İçerenköy Mahallesi: 2008 yılında Kadıköy’den Ataşehir’e bağlanmış bir mahalledir. Çoğunlukla piyano dersi, gitar dersi ve gitar kursu yapılmıştır.

Kayışdağı Mahallesi: Yaklaşık 40 bin kişinin yaşadığı bu mahalle İstanbul’un en yüksek 3. noktasıdır. Bu mahallede genellikle gitar dersleri, gitar kursları, piyano kursları ve piyano dersleri verilmiştir.

Esatpaşa Mahallesi: 6 Mart 2008 tarihinden önce Üsküdar Belediyesine bağlı iken bu tarihten sonra Ataşehir Belediyesine bağlanmıştır. Kadıköy Piyano Kursu mahalle genelinde; gitar dersi, gitar kursu, piyano dersileri ve piyano kursları hizmetleri vermiştir.

Yeni Sahra Mahallesi: İçerenköy gibi Yenisahra mahallesi de 2008 yılında Kadıköy’den Ataşehir‘e bağlanmıştır. Yeni Sahra Mahallesinde yoğun olarak; gitar dersleri , bateri dersleri, bateri kursları, piyano dersi ve piyano kursları yapılmıştır.

Ataşehir’de diğer hizmet verdiğimiz Mahalleler: Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, İnönü Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Mevlana Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Ferhatpaşa Mahallesinde Ataşehir piyano kursu Hizmeti verilmiştir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

23 Nisan Kutlu Olsun Piyano Notaları

Piyanoda Neden 88 Tuş Var

Çocuklar Piyano Dersine Kaç Yaşında Başlamalı