Feneryolu Piyano Kursu

Feneryolu Piyano Kursu

Piyanoda Müzikal Özgürlük

Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz 0532 335 69 24 

Çoğu piyano kursu size sıkıcı metotlarla bir şey öğretir ve sadece bir şey öğretir. Ve sonra o şeyi tekrar tekrar bunu çalışmanı bekler.

Feneryolu Piyano Kursu'nda yalnızca hangi tuşlara basacağınızı öğrendiğiniz “piyano çalma öğreniminin aksine, deşifre, duyum, kulaktan çalma, doğaçlama becerileri ve daha pek çok konuda temelinizi oluşturacak adım adım derslerle müzik çalacaksınız!
Feneryolu Piyano Dersi

* Yepyeni Piyano Öğrenme Metodu
* Yeni başlayanlar ve orta seviyeler için ideal

Gerçek müzikle çalmaktan daha iyi bir şey yoktur! Böylece, belirli becerileri uygulamanıza yardımcı olacak özel alt yapılar ve en sevdiğiniz şarkılara eşlik edebilmeniz için popüler eserlerin tam dökümlerini ve çalışmak için farklı hızlarda mp3'lerini alacaksınız!

Feneryolu Piyano Kursu

Rehberlik ve destek.

Her adımda sizin için telefonun ucundayım. Herhangi bir sorunuz olduğunda doğrudan erişebilirsiniz.

Zamanınız önemli.

Daha önce piyano öğrenmeyi denediyseniz, hayal kırıklıklarını bilirsiniz. Derslere nasıl başladın ve her şeyi doğru yaptın ama beklediğin sonuçları alamadın. Öyleyse...

Ters Giden Neydi

Çoğu piyano kursu size sıkıcı metotlarla bir şey öğretir ve sadece bir şey öğretir. Ve sonra o şeyi tekrar tekrar bunu çalışmanı bekler.

Ama öğrenmenin en iyi yolu bu değil. Bu, spor salonuna gidip bir ay boyunca sadece bacaklarınızı çalıştırmak, sonra sırtınıza, sonra kollarınıza geçmek gibi…

İstediğiniz sonuçları size vermeyecektir.

Yener Kuşcu Sayısal Piyano Metodu farklıdır. Tamamen öğrenci düşünülerek tasarlanmıştır. Bu, her piyanistin ihtiyaç duyduğu temel becerileri öğrenip geliştireceğiniz anlamına gelir ve ilk günden çalmaya başlayacaksınız. 

Feneryolu Piyano Kursu'nda çalmak istediğiniz şarkıları çalabilirsiniz, yapacaksınız çünkü Yöntemin HER seviyesi GERÇEK şarkı eğitimlerini içerir.

Feneryolu Piyano Dersinde istediğiniz şarkıları (ve insanların duymak istediği şarkıları) çalmadan önce aylarca sıkıcı teknik alıştırmalar yapmayacaksınız. Dersin en başından çalacaksınız.


Yorumlar

  1. A machine with full payout tubes diverts all incoming cash to the money field. This is called as} "backing." Every coin that goes again to the money field is pure profit. The odds of getting that 250-dollar 1xbet jackpot is 0% unless the machine is backing. No matter how lucky or skilled the participant is, the operator has assured profit. You will find Ethereum, Litcoin, Bitcoin, and Bitcoin Cash as the out there options. Besides cryptocurrencies, Bovada provides Amex, MasterCard, Visa, MatchPay, and Voucher.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

23 Nisan Kutlu Olsun Piyano Notaları

Piyanoda Neden 88 Tuş Var

Yetişkinler İçin Piyano Kursu