Şimdiye Kadarki En Büyük Çevrimiçi Piyano Dersi

Jamie Cullum, şimdiye kadarki en büyük çevrimiçi piyano dersi için dünya rekorunu kırmayı hedefliyor.
Jamie Cullum, bu Noel'de moralleri toplayacak.

9 Aralık GMT saatinde, çok enstrümantalist şimdiye kadar düzenlenen en büyük müzik dersi için Guinness Dünya Rekorunu kırmaya çalışacak.

Özel misafirlerin yanı sıra, Noel klasiğini 'In The Bleak Midwinter' çalmayı öğretecek. Müzik dersi, okullarda müzik için yeni nesil bir kaynak olan, öğretmenleri ve öğrencileri destekleyen ve dünyanın en tanınmış sanatçılarından bazıları tarafından yönetilen Bonza ile bağlantılı olacak.

Jamie, “Fiziksel olarak ne kadar ayrı olsak da, bu yıl sanat camiasından bir birliktelik ruhu yaratmanın pek çok yaratıcı yolunu gördüm. Müziğin ve onu yapma katılımının insanlar arasında bu kadar güçlü köprüler oluşturabileceği konusunda tutkuluyum.

Bunu aklımda tutarak, 9 Aralık'ta insanlara piyanoda Noel şarkısı çalmayı öğretmek için sanal bir müzik dersi vereceğim. Birleşik Krallık'taki okullar katılacak ancak ders kesinlikle herkese açık ve birlikte bugüne kadar düzenlenen en büyük müzik dersi için dünya rekorunu kırmaya çalışacağız!

Bu nedenle, özel bir Noel anının parçası olmak ve bir dünya rekoru kırmanın bir parçası olmak istiyorsanız, 9 Aralık saat 14: 00'te bana katılın. Kayıt olmak ve tüm bilgileri almak için thepianomanatchristmas.com adresine gidebilirsiniz . "


Yener Kuşculuoğlu Piyano Kursu Kadıköy

Kadıköy Piyano Kursu

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

23 Nisan Kutlu Olsun Piyano Notaları

Piyanoda Neden 88 Tuş Var

Çocuklar Piyano Dersine Kaç Yaşında Başlamalı