Lang Lang Konseri

Lang Lang Uluslararası Müzik Vakfı sanal konsere ev sahipliği yapacak.

'Lang Lang & Friends: Reaching Dreams Through Music', 12 Aralık 20:00 GMT'de Lang Lang'ın YouTube kanalında gerçekleşecek.

Lang Lang Uluslararası Müzik Vakfı (LLIMF), 12 Aralık'ta ilk sanal konserine ev sahipliği yapacak.

'Lang Lang & Friends: Reaching Dreams Through Music', Lang Lang'ın YouTube kanalında GMT saatiyle 20: 00'de yayınlanacak.

Lang Lang son olarak Pianist'in 117. sayısının kapağında yer aldı. Derginin içinde, baba olmayı beklediğinden ve Goldberg Varyasyonlarına olan aşkından bahsediyor. Derginin içindeki özel röportajını buradan okuyabilirsiniz.
Lang Lang, Pianist'in 117. sayısının kapağını süslüyor

Sanal konserde bir çok misafirler yer alacak Lang Lang ve eşi piyanist Gina Alice ; Grammy Ödüllü şarkıcı / söz yazarı, Sam Smith ; Akademi Ödüllü yönetmen Ron Howard ; ünlü müzisyen ve televizyon programcısı Jon Batiste ; bale dansçısı Misty Copeland ; Grammy Ödüllü caz müzisyeni Diana Krall ; Grammy Ödüllü rapçi, Wyclef Jean ; ve Grammy ödüllü opera şarkıcısı Renée Fleming.

NYC Genç Halk Korosu da LLIMF Genç Alimler ve Genç Müzik Kampı ile birlikte yer alacak.

'Lang Lang & Friends: Müzikle Hayallere Ulaşmak'ta sanatçılar müziğin çocukluklarını ve yaşamlarını şekillendirme biçimine dair hikayeler anlatacaklar. Öne çıkan sanatçılar, kendilerini etkileyen, kariyerlerini şekillendiren, derin anlam ve kişisel öneme sahip şarkılar seslendirecekler. İzleyiciyi aynı şeyi düşünmeye davet ederken müziğin oynadığı biçimlendirici rolü paylaşacaklar.

Konser, müzik eğitimine eşit erişim için müziğin dünya genelindeki çocukların hayatındaki etkisini de vurguluyor. Yayın, Lang Lang'ın dünyanın dört bir yanından otuzdan fazla genç piyanist ve NYC Young People's Chorus ile sanal olarak birlikte çaldığı büyük bir finalle sona erecek.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

23 Nisan Kutlu Olsun Piyano Notaları

Piyanoda Neden 88 Tuş Var

Yetişkinler İçin Piyano Kursu