Göztepe Piyano Kursu

Göztepe Piyano Kursu

Piyanoda Müzikal Özgürlük
Burayı tıklayarak bizi arayabilirsiniz 0532 335 69 24 

Çoğu piyano kursu size sıkıcı metotlarla bir şey öğretir ve sadece bir şey öğretir. Ve sonra o şeyi tekrar tekrar çalışmanı bekler.

Göztepe Piyano Kursu'nda yalnızca hangi tuşlara basacağınızı öğrendiğiniz “piyano çalma öğreniminin aksine, deşifre, duyum, kulaktan çalma, doğaçlama becerileri ve daha pek çok konuda temelinizi oluşturacak adım adım derslerle müzik çalacaksınız!
Göztepe Piyano Dersi

* Yepyeni Piyano Öğrenme Metodu
* Yeni başlayanlar ve orta seviyeler için ideal

Gerçek müzikle çalmaktan daha iyi bir şey yoktur! Böylece, belirli becerileri uygulamanıza yardımcı olacak özel alt yapılar ve en sevdiğiniz şarkılara eşlik edebilmeniz için Göztepe Piyano Kursu'nda popüler eserlerin tam dökümlerini ve çalışmak için farklı hızlarda mp3'lerini alacaksınız!

Göztepe Piyano Kursu

Rehberlik ve destek.

Her adımda sizin için telefonun ucundayım. Herhangi bir sorunuz olduğunda doğrudan erişebilirsiniz.

Zamanınız önemli.

Daha önce piyano öğrenmeyi denediyseniz, hayal kırıklıklarını bilirsiniz. Derslere nasıl başladın ve her şeyi doğru yaptın ama beklediğin sonuçları alamadın. Öyleyse...

Ters Giden Neydi

Çoğu piyano kursu size sıkıcı metotlarla bir şey öğretir ve sadece bir şey öğretir. Ve sonra o şeyi tekrar tekrar bunu çalışmanı bekler.

Ama öğrenmenin en iyi yolu bu değil. Bu, spor salonuna gidip bir ay boyunca sadece bacaklarınızı çalıştırmak, sonra sırtınıza, sonra kollarınıza geçmek gibi…

İstediğiniz sonuçları size vermeyecektir.

Yener Kuşculuoğlu Sayısal Piyano Metodu farklıdır. Tamamen öğrenci düşünülerek tasarlanmıştır. Bu, her piyanistin ihtiyaç duyduğu temel becerileri öğrenip geliştireceğiniz anlamına gelir ve ilk günden çalmaya başlayacaksınız. 

Göztepe Piyano Kursu'nda çalmak istediğiniz şarkıları çalabilirsiniz, yapacaksınız çünkü Yöntemin HER seviyesi GERÇEK şarkı eğitimlerini içerir.

Göztepe Piyano Dersinde istediğiniz şarkıları (ve insanların duymak istediği şarkıları) çalmadan önce aylarca sıkıcı teknik alıştırmalar yapmayacaksınız. Dersin en başından çalacaksınız.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

23 Nisan Kutlu Olsun Piyano Notaları

Piyanoda Neden 88 Tuş Var

Çocuklar Piyano Dersine Kaç Yaşında Başlamalı